[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 • Сучасний програмно-апаратний комплекс, розроблений НВЦ «Системи пожежного спостереження», у поєднанні з розвиненою системою оперативного реагування на сигнали тривог і сервісного обслуговування систем безпеки, які перебувають під спостереженням, забезпечують:— цілодобове віддалене автоматичне спостереження за об’єктом
  — реагування аварійно рятувальних підрозділів на пожежі та техногенні аварії
  — реагування мобільними спецгрупами на тривожні сигнали
  — миттєве дистанційне реагування спецзасобами (при наявності дистанційного відео спостереження)
  — охорону за допомогою «тривожної кнопки» або брилка
  — відеоспостереження та моніторинг стану підключених систем об’єкта, персоналу
  — контроль затоплення та витікання газу на об’єктах
  — оповіщення власника про стан об’єкта по доступних каналах зв’язку (Інтернет, мобільний зв’язок, SMS, і т. ін.)
  — постійний контроль справності систем сигналізації об’єкта, каналів зв’язку та технічне реагування
  — інформаційне обслуговування та архівування всіх подій з наданням власникові інформації про події
  — матеріальну відповідальністьНВЦ «СПС» здійснює проектування, постачання устатковання, монтаж систем і обслуговування об’єктів будь-якої складності:— системи охоронно-пожежної сигналізації і санкціонованого доступу
  — засоби протипожежної автоматики
  — системи пожежного й охоронного відеоспостереження
  — прилади централізованого охоронного спостереження, моніторингові системи
  — системи оповіщення й управління евакуацією людей при пожежі
  — техніку захисту інформації
  — засоби периметральної охорони
  — надання послуг з охорони державного й іншого майна
  — оцінка захищеності та протипожежного стану об’єкта.Комплексні послуги під ключ:— забезпечення цілодобового віддаленого автоматичного пожежного спостереження з реагуванням пожежних підрозділів ДСНС

  — цілодобове спостереження і технічна підтримка працездатності систем пожежної автоматики об’єктів власними групами

  — забезпечення цілодобового спостереження за технічними засобами охоронного і/або тривожного призначення з оперативним реагуванням загонами груп затримання (надання допомоги) у разі спрацювання охоронної і/або тривожної сигналізації

  — забезпечення технічної охорони об’єктів (квартир, житлових будинків, дач, промислових і адміністративних будівель) з реагуванням груп затримання.

   

  Безпека та комфорт  вашої оселі.

   

  Це питання в нашому житті  повстає ледь не щоденно. Але в силу нашого  менталітету «авось пронесет»  вирішення проблеми  безпеки ми  знову  переносимо на «завтра» і тільки після того коли трапилася біда, «кусаючи лікті», ми серйозно замислюємося як протидіяти  небезпеці.

  Щоб цього не трапилося  в першу чергу необхідно  організувати захист житла, або офісу від крадіїв  та вогню.

  По-друге важливо тримати ситуацію під контролем та знати чим займаються, наприклад, ваші діти в вашу відсутність, або, що роблять на вашій приватні території або навколо неї сторонні особи.

  По-третє це організація автоматизації трудомістких процесів. Нема необхідності втрачати вільний час, наприклад для поливу грядок. За вас це зробить автоматика.

  І так — захист від крадіжки. Для прикладу  розрахуємо одноразові витрати, які понесе господар при обладнанні середньостатистичного будинку (квартири) з одним входом,  п’ятьма кімнатами та сімома вікнами. Базове обладнання  з функціями «розумний будинок» — централь  “GSM-mini-РК» + комплект з мінімально необхідним обладнанням коштуватиме — 180.0 USD. Монтажні та пусконалагоджувальні роботи складуть – 155.0 USD. Всього за 335 USD ми зможемо захистити Вашу будівлю від проникнення грабіжників та надамо можливість отримувати сигнали про спрацювання на любий мобільний пристрій.

  Захист від пожежі додатково обійдеться -195.0 USD.

  Захист від затоплення ще 31.0 USD.

  Загальна вартість захисту від крадіжок, вогню, та затоплення складе 561 USD. Якщо  співставити можливі втрати то зазначені витрати це «капля в морі». Інформація про події на об’єкті (спрацювання сигналізації), за бажанням замовника, за окремими договорами, може виводитись на пульти централізованого спостерігання, або на власну охорону (дачні кооперативи, котеджні містечка).

  Відео фіксація  та перегляд через Інтернет в реальному часі усіх подій на вашій території буде коштувати від 350 USD.

  Одночасно наша фірма надає послуги по організації супутникового телебачення. Комплект обладнання для перегляду більше чим 100 каналів  з монтажем та налагодженням коштуватиме замовнику 780 гривень.

  Автоматично полити город, газон, вмикнути  обігрівач, кондиціонер та інші прилади, проконтролювати їх роботу витративши незначні кошти — все це також виконають наші спеціалісти.

  ТОВ «Науково виробничий центр «Системи пожежного спостереження» пропонує комплексні рішення стосовно реалізації системи «Розумний будинок». Досвідчені фахівці, з урахуванням побажань замовника, визначать оптимальний набір обладнання передбачивши страхові ризики. Вірно підібране та правильно змонтоване обладнання «розумного будинку» дозволяє заощаджувати ресурси, насолоджуватися комфортом  та відчувати себе в повній безпеці

   ТЕЛЕФОНУЙТЕ- ДОМОВИМСЯ!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]